fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wiadomości sportowe

PIŁKA NOŻNA

Piłkarze Patrii Buk przygotowujący się do rozgrywek klasy okręgowej WZPN w rozgrywanym meczu towarzyskim 13 lutego w Baranowie ograli zdecydowanie zespół V-ligowy GKS Dopiewo 5:2.

Bramki dla Patrii:

Mikołaj Witczak

Jakub Tonder

Michał Kubiak

Paweł Prugar x 2

Natomiast występujący w tej samej klasie rozgrywkowej NKS Niepruszewo zmierzył się z Sucharami w Suchym Lasie (klasa okręgowa), przegrywając 5:4(2:3).

Barwy NKS -u reprezentowali:

Testowany Zawodnik 1, Rutkowski Bartosz ,Testowany Zawodnik 2, Janikowski Bartosz, Radomski Bartosz, Czerniawski Dariusz, Kubiak Waldemar, Dolata Szymon, Zawodnik testowany 3, Olekszy Krystian Kubiak Mikołaj, Zawodnik Testowany 4, Zawodnik Testowany 5, Zawodnik Testowany 6, Kubiak Dominik, Oleksii Vovnianko

Trener Weber Wiktor, kierownik Błaszczak Marek.

PIŁKA RĘCZNA

Na boiskach II ligi piłki ręcznej UKS Spartakus Buk wraca z cennym zwycięstwem z Oleśnicy gdzie pokonuje SPR SLV Group 26:19

„Po bardzo dobrych pierwszych 12 minutach w naszym wykonaniu wynik na tablicy pokazywał 6:0, dopiero w tej minucie przeciwnicy zdołali rzucić swoją pierwszą bramkę. Przyczyniła się do tego świetna obrona oraz fenomenalny „Manieczki” w bramce!

Cały mecz był prowadzony pod nasze dyktando i nie oddaliśmy nawet na chwile pałeczki”-podaje oficjalny strona FB UKS Spartakusa.