fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wiadomości sportowe

W miniony weekend na obiektach bukowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się kolejny z turniejów halowych dla drużyn młodzieżowych organizowany z okazji 100-lecia klubu MKS Patria Buk.  W pierszej części uczestniczyli zawodnicy urodzeni 2014 roku, zawody nie były klasyfikowane, na dziesięć ekip naszą gminę reprezentowały gospodarz Patria Buk i NKS Niepruszewo. 

Do kolejnego turnieju przystąpili zawodnicy urodzeni w 2013r. Tryunfatorami turnieju zostali:

  1. Wielkopolska Komorniki
  2. ZAP Zbąszynek
  3. Meblorz Swarzędz

W piłce seniorskiej odnotowaliśmy jeden mecz kontrolny jaki na poznańskiej śródce rozegrał NKS Niepruszewo z kandydatem do awansu do klasy okręgowej Szturmem Junikowo Poznań. Ostatecznie mecz zakończył się porażką NKSu 0:8, z informacji, która dotarła do nas wynika iż drużyna z NIepruszewa wystąpiła w grubo okrojonym składzie.

W piłce ręcznej mecz kontrolny rozegrał Bukowsko-Dopiewski KPR. Seniorki wygrały z MUKS LIDER Świebodzin - II LIGA kobiet i grupy młodzieżowe, a spotkanie zakończyło się wynikiem 31:22

Przeczytaj również
Popularne