fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pomoc dla Marcina Gryski

Marcin (mieszkaniec naszej gminy) ma 40 lat- od kilku miesięcy walczy o to aby wrócić do normalnego wcześniejszego trybu życia jednak na to potrzebna jest kosztowna rehabilitacja..
Marcin w połowie października zachorował na popularną w tych czasach chorobę COVID, po tygodniowym leczeniu przez lekarza i lekach które on zapisał choroba pogłębiła się.. Nasz przyjaciel trafił w bardzo złym stanie do szpitala w Poznaniu, myśląc, ze trafia w dobre ręce, które mu tam pomogą. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej.. Niestety z dnia na dzień było coraz gorzej.. Pewnego dnia rodzina dzwoniąc do szpitala aby dowiedzieć sie jaki jest stan zdrowia Marcina usłyszeli najgorsze..
„Jego serce stanęło „ ????
U Marcina doszło do zatrzymania akcji serca, po 20-sto minutowej reanimacji udało sie przywrócić wszystkie czynności życiowe, ale trwało to zbyt długo- doszło do niedotlenienia mózgu..
Pomóżmy Marcinowi wrócić do normalności, dzieciom odzyskać kochającego, spędzającego z nimi czas grając w piłkę, jeżdżąc na rowerze tatę, żonie męża a reszcie rodziny kochającego przyjaciela, syna, brata ❤️
Marcin ma szanse wrócić do normalności-wyjechać na prywatną rehabilitacje do Krakowa do prywatnego centrum rehabilitacyjnego, ale niestety kwota leczenia pobytu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, potrzebna jest spora suma pieniężna..
POMÓŻMY MARCINOWI WRÓCIĆ DO NORMALNOŚCI !
A RODZINIE ODZYSKAĆ MĘŻA, TATĘ, SYNA, BRATA I PRZYJACIELA❤️
Liczy sie każdy gest każda złotówka, a pamiętajcie dobro wraca ????????❤️????☘️
podajemy link do zbiórki: https://zrzutka.pl/pavz6u
 
Przeczytaj również
Popularne